GRAND PRIX SŁUŻB MUNDUROWYCH WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO 22.09

VI-ta tura to przełożone I-sze zawody zorganizowane przez Koło Wędkarskie „ESOX” w Drawsku Pom. przeprowadzone na jeziorze Byszkowo k/Czaplinka w dniu 22 września br. Nagrodą były Puchary Prezesa Koła Wędkarskiego „ESOX” w Drawsku Pom., także jako fundatora. Wystartowało 10 pełnych 3-osobowych drużyn. Wyniki w łowieniu nie zachwycające, bowiem zwycięzca Kol. Andrzej Tyrański z drużyny Wojskowej Straży Pożarnej z Oleszna złowił 3.93 kg ryb, drugie miejsce Kol. Mariusz Kleszko z KPP Stargard – 3.80 kg a trzecie Kol. Wiesław Perełka z KW Delfinek, łowiąc 3,70 kg. Koledzy Ci wędkowali obok siebie, na stanowiskach 1,3 i 4. Zwycięzcami poszczególnych sektorów zostali: Koledzy: Andrzej Tyrański, Michał Tyrański i Jan Medyński.

  1. Drużynowo zwyciężyła SP Oleszno – 5 pkt ( 1 + 1 + 3) ,
  2. miejsce drugie KPP Stargard Szcz. – 7 pkt (2 + 4 + 1),
  3. trzecie KW Esox Czaplinek – 8 pkt (2 + 2 + 4).

Sędziowali: Kol. Krystyna Gajewska i Wacław Mierzejewski. Zawodami tymi zakończono XII GP Służb Mundurowych woj. zachodniopomorskiego. Miało to miejsce na Stanicy Wędkarskiej w Czaplinku, gdzie wręczono puchary za ostatnie zawody, następnie za całe GRAND PRIX 2012, dla zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej oraz za największą rybę całego sportowego sezonu, którym jest Puchar im. Jerzego Kusztala fundowany i wręczany osobiście przez wdowę naszego Kolegi. Puchar ten zdobył kol. Andrzej Leszczyński (leszcz 700g) z drużyny Straż Graniczna Chojna.

Następnie po posiłku uczestnicy rozdzielili między siebie nagrody i upominki zakupione ze zgromadzonego przez uczestników specjalnego „Funduszu GP 2012”, który wyniósł w br. 5340,- zł.

Zawodów Spławikowych "Grand Prix Służb Mundurowych Woj. Zachodniopomorskiego" rozegranych w dniu 22.09.2012 na jeziorze koło miejscowości Byszkowo