Grand Prix - IV

Czwarte w tym roku zawody Grand Prix Służb Mundurowych odbyły się 23 czerwca na Wyspie Puckiej w Szczecinie na rzece Odrze. Rozgrywane one były o Puchar 25 lecia Koła Karp.Wzięło w nich udział 10 dwuosobowych drużyn. Najlepszy wynik uzyskała drużyna KPP Stargard w składzie Marek Smolarkiewicz i Anrzej Buczma, drugie miejsce zajęła drużyna Izby Dziecka w składzie Andrzej Filoda, Kazimierz Jóźwiak i trzecie Straż Miejska Stargard - Tomasz Pawelec i Jerzy Kusztal. 

Na zakończenie zawodów przybył w imieniu komendanta miejskiego podinsp.Andrzej Szczerba. Przywiózł i wręczył zwycięzkiej drużynie jeden skromny puchar. Nie jest to postawa popierająca sport w policji. W krótkim wystąpieniu skrytykował tę sytuację, przedstawiciel Stow. Em. i Renc. kol.Ryszard Borek. Stwierdził, że na imprezy sportowe powinny znaleźć się fundusze. Organizacja zawodów przez koło Karp bez zarzutów.

Zawodów Spławikowych "Grand Prix Służb Mundurowych woj.Zachodniopomorskiego" rozegranych w dniu 23.06.2007 na Wyspa Pucka Odra w miejscowości Szczecin